Komisje stałe Rady Gminy Złota

Kadencja 2024 - 2029

Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych

1. Michał Bujak - Przewodniczący Komisji
2. Aneta Dzwonek
3. Dariusz Jaworski   

Komisja Rolnictwa, Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego

1. Andrzej Orkisz - Przewodniczący Komisji
2. Zbigniew Łyko   
3. Dariusz Tarka   

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

1. Paweł Kumor - Przewodniczący Komisji
2. Krzysztof Antos   
3. Daria Golowska   
4. Dariusz Kłos   

Komisja Rewizyjna

1. Wiesław Pieczonka - Przewodniczący Komisji
2. Alina Czerw   
3. Celina Paździor   
4. Sławomir Firka   


Kadencja 2018 - 2024

Komisja Rewizyjna
1. Sławomir Firka - przewodniczący
2. Krzysztof Antos
3. Tadeusz Swat
4. Paweł Kumor
5. Mirosław Krawczyk

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
1. Paweł Kumor - przewodniczący
2. Michał Bujak
3. Krzysztof Antos
4. Lucjan Adamczyk
5. Barbara Górniak

Komisja Rolnictwa, Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego
1. Dariusz Tarka - przewodniczący
2. Tadeusz Swat
3. Lucjan Adamczyk
4. Barbara Górniak
5. Ewa Piotrowska

Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Spraw Socjalnych
1. Maciej Pieczonka - przewodnicząca
2. Mirosław Krawczyk
3. Wioletta Łątka
4. Mariusz Golowski
5. Dariusz Tarka


Kadencja 2014 - 2018

Komisja Rewizyjna
1. Jan Lewandowski – przewodniczący
2. Włodzimierz Kumor
3. Tadeusz Bochniak
4. Anna Jałocha
5. Władysław Podraza

Komisja Rolnictwa, Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Promocji
1. Dariusz Tarka - przewodniczący
2. Janusz Gimzia
3. Józef Jarosz
4. Monika Gręda
5. Anna Jałocha

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
1. Monika Gręda – przewodniczący
2. Dariusz Jaworski
3. Henryk Krzak
4. Dariusz Tarka
5. Adam Wypych

Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej
1. Adam Wypych – przewodniczący
2. Włodzimierz Kumor
3. Janusz Gimzia
4. Tadeusz Swat
5. Jan Lewandowski


Kadencja 2010 - 2014

Komisja Rewizyjna
1. Krzysztof Strózik – przewodniczący
2. Andrzej Gajos
3. Włodzimierz Oleksiak
4. Włodzimierz Mlaskawa
5. Janusz Kwiecień

Komisja Rolnictwa, Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Promocji
1. Tadeusz Swat – przewodniczący
2. Stanisław Krzak
3. Ryszard Sobieraj
4. Monika Szczęsna
5. Józef Jarosz

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych
1. Ryszard Sobieraj – przewodniczący
2. Andrzej Gajos
3. Tadeusz Swat
4. Alina Sobieraj
5. Monika Szczęsna

Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Ochrony Przeciwpożarowej
1. Stanisław Krzak – przewodniczący
2. Włodzimierz Oleksiak
3. Krzysztof Strózik
4. Bogusław Sakwa
5. Mirosław Krawczyk


Urząd Gminy Złota
ul. Sienkiewicza 79, 28-425 Złota
tel. 41 356 16 33 wew.24 fax. 41 356 16 48
www.gminazlota.pl